پنل اکسپندر سوزوکی مدل SZ-nUC

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی

پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-nU – دارای بدنه آلمینیومی ضد زنگ – دارای شاسی های زنگ مکانیکی و کاملاً ضد آب - بدنه مقاوم در برابر باران، حرارت و برودت - دریافت و انتقال صدا و تصویر به وسیله پنل اصلی - دمای کارکرد 30- تا 40+ درجه سانتی گراد - نصب به صورت توکار

اکسپندر ها محصولاتی جانبی برای اضافه کردن واحد به پنل آیفون تصویری، در صورتی که تعداد واحد ها بیشتر از تعداد واحد تعبیه شده در پنل درب باز کن هستند. این محصول به کاربر این امکان را می دهد که به جای اتصال چندین پنل آیفون تصویری، یک پنل را به چندین اکسپندر متصل کنند. شرکت سوزوکی با در نظر گرفتن این مورد پنل های اکسپندری تولید کرده که یکی از انواع آن، پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-nU است و با تعداد زنگ های 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و 24 تایی ساخته شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی و توضیح ویژگی های فنی و ظاهری اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی SZ-nU بپردازیم:

مشخصات ظاهری پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی SZ-NUC
پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-nU به رنگ نقره ای و مستطیل شکل تولید شده است که آرم و لوگوی شرکت سوزوکی در بالاترین قسمت پنل قرار گرفته و در قسمت پایین، کلید های مکانیکی زنگ، در دو ستون موازی هم به صورت عمودی چیده شده اند. این محصول با تعداد زنگ های 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و 24 تولید شده است که در عین سادگی، بسیار شیک و کارامد است. این محصول به صورت توکار، توسط 4 پیچ به دیوار نصب می شود. بدنه صفحه دم دری اکسپندر SZ-nU سوزوکی از آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده و به رنگ نقره ای، که تم اصلی رنگی پنل های شرکت سوزوکی است، می باشد. این محصول ضد ضربه بوده و در برابر ضربه و گرما، سرما، همچنین رطوبت و هرگونه تغییر آب و هوایی مقاوم است.

مشخصات فنی پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی SZ-NUC
پنل اکسپندر SZ-NU سوزوکی بدون دوربین است و به پشت پنل اصلی متصل می گردد، می توان با توجه به تعداد واحد ها، از جمع اعداد پنل اصلی و پنل اکسپندر، به عدد مورد نظر دست یافت. در واقع این پنل، به عنوان پشتیبان پنل اصلی به کار می رود. وجهه تمایز این اکسپندر با پنل های هم سری خود در این است که فاقد دوربین و اسپیکر می باشد. این محصول به سادگی، با یک سیم کشی ساده به پنل اصلی متصل می شود و از طریق آن صدا و تصویر مراجعه کننده در درب باز کن تصویری به نمایش در می آید. لازم به ذکر است دمای کارکرد این پنل اکسپندر در شرایط 30- تا 40+ درجه سانتی گراد است.

نتیجه گیری و گارانتی پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-NUC
شرکت سوزوکی که با سابقه طولانی در طراحی و ساخت انواع محصولات الکترونیکی و انواع آیفون ها و پنل های صوتی و تصویری، توانسته از جایگاه ویژه ای میان تولید کنندگان برخوردار شود. انواع آیفون تصویری سوزوکی و مجموعه پنل ها، مطابق با تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند که رمز موفقیت و شهرت این شرکت است. پنل اکسپندر سوزوکی مدل SZ-nU نیز با توجه به نیاز روز کاربران طراحی شده است و علاوه بر زیبایی ظاهر دارای امکانات کاربری مناسب می باشد. گارانتی و ضمانت این پنل اکسپندر درب باز کن تصویری سوزوکی همانند سایر محصولات این شرکت با 3 سال خدمات پس از فروش می باشد. در ادامه با نگاهی اجمالی به ویژگی های کلی پنل اکسپندر مدل SZ-nU از خرید این پنل آیفون تصویری سوزوکی اطمینان حاصل فرمایید:

دارای بدنه آلمینیومی ضد زنگ
دارای شاسی های زنگ مکانیکی و کاملاً ضد آب
دریافت و انتقال صدا و تصویر به وسیله پنل اصلی
دمای کارکرد 30- تا 40+ درجه سانتی گراد
قابل نصب در تمامی شرایط آب و هوایی
نصب به صورت توکار
شما می توانید برای خرید پنل اکسپندر آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-nUC و یا اطلاع از قیمت این صفحه دم دری، به سایت لایت هوم مراجعه نمایید و ضمن بازدید از سایت، نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدم فرمایید.