پنل آیفون تصویری سوزوکی SZ-512C

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی

پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی، مدل 512C، از آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده. بدنه این پنل در برابر هر شرایط آب و هوایی (حتی دمای 30- درجه سانتی گراد)، سرما و گرمای شدید و رطوبت مقاوم است. صفحه کلید آن کاملاً ضد آب ساخته شده و دارای دوربین 2 هسته ای ساخت ژاپن می باشد. این پنل مجهر به LED دید در شب است و به صورت توکار بر روی دیوار نصب می شود.

پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی مدل 512C
کمپانی سوزوکی، یکی از تولید کنندگان بزرگ ایرانی، همواره از بهترین متریال و جدید ترین تکنولوژی ها، در ساخت انواع آیفون تصویری، استفاده کرده. پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی مدل 512C، یکی از تولیدات این کمپانی است که با ویژگی های منحصر به فردی تولید شده. این پنل مجهز به تکنولوژی کدینگ است و بدنه ای فوق العاده مقاوم جهت استفاده در هر شرایط آب هوایی دارد.

در متنی که پیش رو دارید، به بررسی ویژگی های طاهری و فنی این پنل می پردازیم. با ما در فروشگاه دی سی ای کالا همراه باشید.

مشخصات ظاهری دستگاه
این پنل، همانند دیگر نمونه های مشابه، به صورت مستطیل عمودی، از آلومینیوم و به رنگ نقره ای تولید شده است. وقتی از روبه رو به پنل نگاه میکنید، از بالا به پایین، شاهد دوربین می شوید که در اطرافش LED های دید در شب قرار گرفته اند. در بخش میانی، اسپیکر قرار دارد. دقیقا زیر اسپیکر صفحه نمایش کوچکی قرار دارد که شماره گیری واحد ها را نمایش می دهد. صفحه کلید مکانیکی در پایین ترین قسمت مقرر شده و کاملاً ضد آب است. این پنل به صورت توکار نصب می شود.

مشخصات فنی پنل کدینگ 512C سوزوکی
در تولیدات جدید کمپانی سوزوکی، یک سری به سفارش روسیه تولید شده. تمامی کالاهای این سری، امکان استفاده شدن در شرایط آب و هوایی خیلی سخت (حتی 30- درجه سانتی گراد) را داراست. اگر بخواهیم تمامی مشخصات این پنل را در یک لیست کوتاه و مختصر بیان کنیم، این لیست عبارت می شود از:

دارای دوربین رنگی 2 هسته ای سونی ژاپن
دید در شب با کیفیت بالا با حداقل نور
دارای LED بهبود دهنده امکان دید در شب
مقاوم در سخت ترین شرایط جوی
قابلیت تنظیم صدای رفت و برگشتی
دکمه شاسی زنگ کاملاً ضد آب
مقاوم در برابر رطوبت، گرما و سرما