No image set

قفل برقی یوتاب مدل 1194

Array
قیمت فروش 2,400,000 ﷼
مقدار مالیات
قیمت / kg:

توضیحات محصول

قفل برقی مخصوص درب نفرو با شستی و قفل شب بست

چاپ

معرفی قفل برقی یوتاب
پس از معرفی قفل برقی لاکپشتی یوتاب که مورد استقبال قرار گرفت اینبار شرکت الکتروپیک محصول جدیدی را برای دربهای نفررو عرضه نمود که جذابیت ویژه ای نیز داراست.

یکی از جذابیتهای این قفل برقی رنگ آن است به گونه ای که رنگها کمی برجسته شده و حالت رنگ استاتیکی را دارا می باشند. نوع رنگ این قفل برقی به گونه ای است که در بدترین شرایط استقامت بالایی داشته باشد که این را می توان نکته مثبت این قفل برقی درب نفررو دانست.

نکته خوبی دیگری که این قفل برقی دارا است محل خروج سیم می باشد که دقیقا در پشت قفل است و این مورد باعث می شود که از این قفل برقی بتوان در درهای راست بازشو و هم چپ بازشو استفاده نمود.

امنیت بسیار بالا قفل برقی یوتاب مدل1194
اما دلیل اصلی استفاده از این نوع قفل ها قابلیت کلید شب بست است به گونه ای که می توان با کلید، زبانه غیر برقی را دو درجه بیرون آورد.این قفل برقی دارای ضریب امنیتی بسیار بالایی می باشد چرا که بدون باز کردن به وسیله کلید اصلی درب ،به هیچ صورت دیگری باز نخواهد شد. این قابلیت برتری این نوع قفل ها به نسبت قفل های لاکپشتی یا کله گاوری می باشد. این محصول از لحاظ امنیت رتبه خوبی را کسب کرده و تقریبا باز کردن آن از بیرون غیر ممکن است.

قفل یوتاب مدل 1194 دارای 5 کلید ساده می باشد که می توان به راحتی از آن کپی ساخت و براکت نصب و دیگر متعلقات درون جعبه می باشد. ولتاژ کارکرد این قفل برقی نیز 12 تا 24 ولت می باشد.