No image set

قفل برقی سیزا مدل الکتریکا کلید کامپیوتری

Array
قیمت فروش 7,200,000 ﷼
مقدار مالیات
قیمت / kg:

توضیحات محصول

قفل برقی CISA مدل الکتریکا مناسب درب پارکینگ و درب حیاطی با پنج عدد کلید کامپیوتری

چاپ

سیزا به عنوان یک تولید کننده برتر در ساخت انواع قفل برقی و آرامبند در جهان شناخته می شود که مقر این کمپانی در ایتالیا می باشد و سالهاست که به این امر مشغول می باشد و به عنوان سکان دار این حرفه شناخته می شود.

تنوع در ساخت قفل سیزا
اگر دنبال خرید قفل برقی برای درب منزل باشید سیزا شما را نا امید نمی کند و قادر است با تنوع بی نظیر خود در این زمینه نیاز مصرف کننده را برآورد سازد. از قفل برقی با شب بند گرفته تا انواع قفل های لاکپشتی و یا همان کله گاوی با مغزی های مختلف و قفلهای کلنگی همه اینها توسط شرکت سیزا تولید می شود.

قفل لاکپشتی سیزا
سیزا قفل های پر مصرف لاکپشتی را در چند مدل عرضه نموده که تفاوت این مدلها تنها به نوع و تعداد کلید خلاصه می شود. معمولی ترین سیستم که با کلید معمولی عرضه میشود و به راحتی قابل کپی برداری می باشد و نوع دیگر با کلید کامپیوتری عرضه می شود که آن هم در دو نوع 5 کلید و 10کلید می باشد.

مزایای قفل برقی سیزا لاکپشتی
مهمترین مزیت این نوع قفل ها عدم باز شدن قفل به هر وسیله ای بجز کلید اصلی از بیرون ساختمان می باشد که اطمینان زیادی را به این قفل ها ایجاد می کند. قفلهای لاکپشتی به گونه ای طراحی شده اند که با فشار زیاد باز نشوند و از طرفی زبانه آن به گونه ای نیست که در دسترس یا دید باشد.

از طرف دیگر به علت نوع طراحی هوشمندانه این قفلها به گونه ای هستند که هنگام فشردن ضامن جهت باز کردن درب خود قفل کارکرد دستگیره درب را دارد و به نرمی می توان با کشیدن قفل درب را باز نمود.

این نوع قفل ها بجز باز شدن به وسیله شستی روی قفل و کلید به وسیله تحریک 12 تا 24 ولت نیز باز می شوند و از همین رو می توان آن را بر روی تمامی آیفونهای تصویری و صوتی نصب نمود.همچنین به دلیل راحتی نصب و اطمینان قفل های لاکپشتی یا کله گاوی آنها را می توان روی دربهای پارکینگی اتوماتیک هم نصب نمود.

این نوع قفل ها را در دربهای دو لنگه پارکینگی می توان در وسط درب و حتی در بالا و پایین درب نصب نمود.

گارانتی قفل سیزا
تمام محصولات شرکت سیزا دارای 2 سال گارانتی می باشد که قفل های این شرکت نیز در ایران از این قاعده مستثنی نیستند. برگه گارانتی و شماره خدمات پس از فروش به صورت برچسبی بر روی کارتن محصول قرار دارد که می بایست توسط خریدار نگهداری شود و در صورت نیاز به خدمات پس از فروش ارائه گردد.

نصب قفل های لاکپشتی
این نوع قفل ها که لاکپشتی یا کله گاوری در بازار شهرت دارند نصبی به مراتب راحتتر از قفلهای زبانه ای با شب را دارند. اما می بایست برای کارکرد روان و بی صدا دستگاه نصب دستگاه به صورت استاندارد و صحیح انجام پذیرد.